top of page

НАУКА

УКРАЇНА - КРАЇНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Мета: створення сприятливих умов для праці людей з наукової та дотичних сфер для розвитку інноваційного продукту made in Ukraine.

Місія: Україна - країна інтелектуального потенціалу. Українські науковці та інноватори лідери інновацій у світі.

Медичний форум "Від травми до відновленя"

IMG_2455.JPG

Мета форуму: в об'єднанні провідних фахівців медичної та дотичних галузей для формування ефективної системи відновлення людини та створення інноваційного продукту. ​

Місія: зробити українську медичну галузь лідером інновацій у світі.

Більше про те як пройшов форум "Від травми до відновлення"

Масштабування майстерень Центру ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки

Протез руки

Створення майстерень Центру ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки. Підбір, навчання та укомплектування команд кваліфікованих фахівців з протезування на базі майстерень – у співпраці з ВУЗами країни. 

Популяризація професії протезування і гідна оплата. 

Забезпечення легкого доступу до інформації пацієнтам та їх сім’ям щодо відновлення та адаптації людей.​

Мета проекту : розвиток високотехнологічного підходу до відновлення людини після втрати кінцівок і як результат Україна лідер в світі з ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки.

Програма підримки науковців та винахідників

астронавт

В рамках програми SCIENCE об'єднуємо науковців та винахідників, що створюють підґрунтя для розвитку інноваційних продуктів та технологій. 

Місія проекту: створення умов та переспектив розвитку для науковців на території України.

Наприклад: за співпраці з нашими партнерами, наразі існує унікальний продукт "SECOND SKIN" для реабілітації після серйозних травм та для досягнення максимальних результатів від вашого тіла: від повної атрофії м'язів до відновлення рухомості після інсульту, від реабілітації тимчасово нерухомих пацієнтів - до відновлення стрункості та пружності тіла. Ця технологія розроблена інженерами з космічної галузі спільно з провідними фізіотерапевтами, генетиками та нейрохірургами.

Міжнародний форум НАУКИ в Україні

Аудитория Clapping

Щорічний форум який збирає представників науки , бізнесу , інтелігенції для вирішення питань в області науки та іновацій в сферах: медицини, інженерних технологій , кібербезпеки та IT, екології , тощо.

Мета форуму : Обʼєднання бізнесу та науки , інформування у сферах науки та українських інноваційних винаходів в Україні і світі .

Завдання форуму: продовжувати поповнювати список винаходів які вплинули на світ українськими іменами шляхом залучення інвестицій від середнього та великого бізнесу до наукових стартапів.

bottom of page